Künye

     İmtiyaz Sahibi  (Kurucu Sahibi)      Karagöz Medya Bilişim ve İnternet Hizmetleri
     Genel Yayın Yönetmeni       İsmail DEMİRBİLEK
     Haber Editörleri 
     Mali Müşavir      Ceyda Çevik
     Tanıtım & Reklam      info@karagozmedya.com
     Hukuk Danışmanı      Demirler Hukuk Bürosu - Av. Nebi Demir
     Adres      Merkez mah. Çeşme sk. No:13 Bahçelievler - İSTANBUL
     Mail      info@sondakika7.com.tr
    Telefon      0532 622 45 77 (Sadece Whatsapp)

Kredi Kartı ile Tanıtım Yazısı & Basın Bülteni Satın Al

YASAL UYARI

 sondakika7.com.tr'de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. sondakika7.com.tr’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, sondakika7.com.tr sorumlu tutulamaz.

5651 sayılı Kanunun "Bilgilendirme yükümlülüğü" başlıklı üçüncü maddesinin birinci fıkrası "İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usuller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür", ikinci fıkrası ise "yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından iki bin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir" hükmünü haizdir.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2020 sondakika7.com.tr tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sondakika7.com.tr.tr'a aittir. sondakika7.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sondakika7.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. sondakika7.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sondakika7.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on sondakika7.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on sondakika7.com.tr are opened on a new page. sondakika7.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.