Editör Ol

Günümüzün hızla değişen medya sektöründe, haber yazmak ve bunu kazanca dönüştürmek artık daha da önemli hale geldi. İşte tam bu noktada, siz değerli editör ve yazarları etkileyecek kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyacak mükemmel bir platformla tanışmanızın zamanı geldi: Sondakika7.com.tr!

Haber içeriği yazarak para kazanma konusunda sizlere eşsiz fırsatlar sunan güvenilir ve etkili bir haber sitesidir. Bu platformda yer almak, editör ve yazarlar için birçok avantajı beraberinde getirir.

Geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir. Bu sayede yazdığınız haberler binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşabilir. Sizin kaleminizden çıkan içerikler, toplumda etkili bir değişim yaratabilir ve söz sahibi olmanızı sağlayabilir.

Sizler, ilgi alanlarınıza ve uzmanlık alanlarınıza uygun içerikler üretirken aynı zamanda farklı konularda deneyim kazanma fırsatına sahip olursunuz. Bu, haber yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi daha da ileriye taşımanızı sağlar.

Editör ve yazarların başarılı olabilmesi için gerekli destek ve rehberliği sağlar. Uzman editörler, yazılarınızı gözden geçirir ve kaliteyi artırmanıza yardımcı olur. Size geri bildirim ve öneriler sunarak yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Güvenilir ve kaliteli haberleri okuyucularına sunma misyonuyla hareket eder. Editör ve yazarlar, haber etiği ve doğruluk prensiplerine bağlılık gösterir ve okuyucuların güvenini kazanır.

Sizleri daha büyük bir başarı ve kazanç potansiyeliyle buluşturmak için sabırsızlıkla bekliyor. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için bugün Sondakika7.com.tr'ye katılın ve haber içeriği yazarak para kazanmanın sırrını keşfedin.

Haydi, siz de Sondakika7.com.tr ailesine katılın ve haberlerinizi dünyayla paylaşmanın keyfini yaşayın!

Kimler Katılabilir?

  • 18 Yaşından küçükler katılamaz.
  • T.C. Vatandaşı olan herkes katılabilir.
  • T.C. içerisinde her hangi bir banka hesabınızın olması gerekir.
  • En az 5 adet içerik eklemiş olan üyeler başvurabilirler.
  • Facebook, Twitter, Instagram veya diğer sosyal medya hesaplarınızda en az 5 bin gerçek takipçi olması gerekiyor.

Ödeme ve Ücretlendirmeler

Editör ve Yazarlar için okunma başına ücretlendirme yapılır. Kazandığınız ücretleri üye panelinizden görebilirsiniz.

Yazdığınız her içerik için 1000 okunma başına ücretlendirilir. 

Yazılan içeriğin konusu, içeriğinizde kalma süresi ve diğer detaylara göre farklı fiyatlandırılmaktadır.

Her yazdığınız içeriklerden ömür boyu ödeme alırsınız.

Ödemeler her ayın 23-25 tarihleri arasında bir önceki ayın ödemesini alırsınız.

Minimum ödeme tutarı 250 TL'dir. 250 TL altı kalan içerik üreticilerin alacakları bir sonraki ödeme gününe aktarılır.

Profilinizde banka hesap bilgilerinizi eksiksiz giriniz. Eksik veya yanlış girilen banka bilgilerinden İçerik üreticileri sorumludur.