Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Cenk Tosun'dan kötü haber geldi

Beşiktaş'ın önemli golcüsü Cenk Tosun, şanssız bir sakatlık nedeniyle sezonu erken noktaladı. Konyaspor maçının son dakikalarında yaşadığı acı verici sakatlık sonucunda, dizinden değil sol üst bacak kasından ciddi bir sakatlık geçirdiği ortaya çıktı. Bu durum, Beşiktaş'ın ikincilik şansını kaçıran bir başka olumsuz gelişme olarak değerlendiriliyor. Detaylar, Cenk Tosun'un gözyaşları içinde sahayı terk ettiği an ve yapılacak kontrollerin ardından netlik kazanacak olan sakatlık durumuyla ilgili belirsizlikleri içeriyor.

Haziran 8, 2023 - 06:48
 0
Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Cenk Tosun'dan kötü haber geldi

Beşiktaş'ın forvet oyuncusu Cenk Tosun, talihsiz bir sakatlıkla sezonu kapatmak zorunda kaldı. Konyaspor maçının son anlarında acı içinde yere düşen oyuncunun başlangıçta dizinden bir sorun yaşadığı düşünülse de durumunun farklı olduğu ve sol üst bacak kasından sakatlandığı ortaya çıktı.

Spor Toto Süper Lig'in 38. ve son haftasında Konyaspor ile 3-3 berabere kalarak ikincilik şansını kaçıran Beşiktaş, Cenk Tosun'un sakatlanmasıyla şoka uğradı.

Maçın 90+2. dakikasında gol pozisyonu sırasında sakatlanan ve acı içinde gözyaşlarına boğulan Cenk, sahayı sedyeyle terk etti.

Deneyimli golcünün saha içindeki görüntüsü, dizinden sakatlandığı şeklindeydi, ancak durumun farklı olduğu ortaya çıktı. Cenk Tosun'un sakatlığının sol üst bacak kasında olduğu ve yapılacak kontrollerin ardından durumunun netlik kazanacağı öğrenildi.

Bu İçeriğe Tepkini Göster?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow