Pınar Deniz'den dudaklarına estetik yaptırdığı iddialarına yanıt geldi

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, son paylaşımlarıyla birlikte dudaklarına dolgu yaptırdığı şeklinde çıkan yorumlara videolu bir yanıt verdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz, dudaklarında herhangi bir dolgu işlemi yapmadığını ve doğal haliyle paylaşım yaptığını belirtti. Oyuncunun bu açıklamasıyla birlikte, dudaklarındaki değişimle ilgili spekülasyonlar son buldu.

Haziran 5, 2023 - 05:36
 0
Pınar Deniz'den dudaklarına estetik yaptırdığı iddialarına yanıt geldi

Pınar Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımların ardından dudaklarına dolgu yaptırdığı şeklinde gelen yorumlara videolu bir yanıt verdi. Ünlü oyuncu, dudaklarını yaptırmadığını açıkladı.

Son zamanlarda Pınar Deniz'in katıldığı bir davette giydiği leopar desenli elbiseyle çekilen fotoğrafları ve videoları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Pınar Deniz, farklı bir imajla kamera karşısına geçtiği bu paylaşımlarında yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

Pınar Deniz, sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoyla dudaklarındaki değişimi açıkladı. Videoda, 29 yaşındaki oyuncunun dudaklarının doğal hali belirgin bir şekilde görüldü. Deniz, bu şekilde dudaklarında herhangi bir dolgu işlemi yapmadığını vurguladı.

Ünlü oyuncu, dudaklarındaki değişimin nedenini açıklamazken, dolgu yaptırdığına dair çıkan spekülasyonları kesin bir dille yalanladı. Pınar Deniz'in bu açıklamasıyla birlikte, dudaklarındaki değişiklikle ilgili yapılan yorumlar ve tartışmalar da son bulmuş oldu.

Oyuncu, "Neee! Dudaklarımı mı yaptırmışım?" diyerek esprili bir video paylaştı.

Bu İçeriğe Tepkini Göster?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow