Zeynep Bastık "Eyvah" şarkısı için yeni klip çekiyor

Şarkılarıyla ve kendine özgü tarzıyla kitleleri peşinden sürükleyen Zeynep Bastık yeni şarkısı “Eyvah” için kamera karşısına geçti. “Eyvah” 9 Haziran’da dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor…

Haziran 6, 2023 - 18:27
 0
Zeynep Bastık "Eyvah" şarkısı için yeni klip çekiyor

Zeynep Bastık, Türkiye'nin en popüler kadın müzisyenlerinden biri olarak yükselmeye devam ediyor. Youtube'daki videolarının toplam görüntülenme sayısı 2 milyar 250 milyonu, Spotify'daki aylık dinlenme sayısı ise 3.5 milyonu aştı. Kendine özgü tarzı ve etkileyici şarkılarıyla kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran Zeynep Bastık, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Konserleriyle hayranlarıyla buluşmanın yanı sıra stüdyoya girerek yeni şarkılarını da sevenleriyle paylaşıyor.

Zeynep Bastık, "Eyvah" şarkısını 12 Mayıs'ta Volkswagen Arena'da verdiği bir konserde seslendirdi ve dinleyicilerden olumlu tepkiler aldı. Bastık, şarkıya geçtiğimiz hafta Melih Kun yönetmenliğinde bir klip çekti. Karaköy'de kiralanan tarihi bir handa gerçekleşen çekimler 16 saat sürdü. 80 kişilik bir ekip tarafından aralıksız çalışılan klipte Zeynep Bastık'a Avustralya ve Türkiye'de modellik yapan Efe Çakar eşlik etti.

Klipteki farklı görünümü için "Kendimi en beğendiğim halim" yorumunu yapan Zeynep Bastık, "Eyvah"ı dinleyicileriyle buluşturmak için sabırsızlandığını ifade etti. "Eyvah" şarkısı, 9 Haziran tarihinde Zeynep Bastık'ın kendi Youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda yayınlanacak.

Bu İçeriğe Tepkini Göster?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow